Strona główna
Zakupy
Tutaj jesteś

Jak zmienić nazwę na Vinted?

30/01/2024 Jak zmienić nazwę na Vinted?

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z platformy Vinted, która pozwala na sprzedaż, kupno, a nawet wymianę ubrań, obuwia czy dodatków których już nie używamy. Portal ten zyskuje na popularności nie tylko ze względu na możliwość uporządkowania swojej garderoby, ale również ze względu na skierowaną do użytkownika politykę firmy, jasne zasady oraz intuicyjny interfejs. Czasami zdarza się jednak, że chcemy zmienić nazwę użytkownika – czy to ze względów prywatności, czy po prostu zmienił nam się gust. Jak to zrobić? Prześledźmy ten proces krok po kroku.

Sprawdź także:

Aplikacja modowa – jak działa Vinted?

Zalogowanie i otwarcie profilu na Vinted

Zanim dokonasz jakiejkolwiek zmiany w swoim profilu na Vinted, musisz się zalogować. Aby to zrobić, wejdź na stronę główną portalu i kliknij w prawym górnym rogu przycisk „Zaloguj się”. Po wprowadzeniu swojego adresu e-mail i hasła, zatwierdź dane i przejdź do swojego profilu, klikając na swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu.

Nawigacja przez menu i sekcję ustawień

Posiadając otwarty już profil, zauważymy na górze strony menu, które pozwoli nam na dokonanie różnego rodzaju zmian. W celu zmiany nazwy użytkownika, musimy skierować się do sekcji „Ustawienia”. W tym miejscu możemy zmienić wiele parametrów swojego profilu, takich jak język, walutę, czy informacje o sobie. Nas jednak, jak założyliśmy na początku, interesuje zmiana nazwy użytkownika.

Zmiana oraz zapis nowej nazwy użytkownika

Aby to zrobić, w sekcji „Ustawienia”, w zakładce „Informacje o koncie”, znajdziemy pole „Nazwa użytkownika”. Po kliknięciu w to pole, będziemy mogli wprowadzić nową nazwę użytkownika. Uwaga! Nazwa ta musi być unikalna na całej platformie – nie może być taka sama jak nazwa innej osoby, która już jest zarejestrowana na Vinted.

Po wpisaniu nowej nazwy, pamiętaj o zapisaniu zmian, klikając przycisk „Zapisz” na dole strony. Jeśli wszystko poszło pomyślnie, powinno pojawić się powiadomienie o pomyślnym zapisaniu zmian. Od tej pory w profilu widoczna będzie nowa nazwa użytkownika.

Wystarczy zatem parę kliknięć, aby dostosować swoją nazwę na Vinted do własnych upodobań. To dowód na to, że firma stara się sprostać oczekiwaniom użytkowników i ułatwia im korzystanie z platformy.

Redakcja laps.pl

W redakcji bloga Laps.pl spotykają się trzy kreatywne umysły: Kacper, Marek i Edyta. Razem poznajemy świat przedsiębiorczości, finansów i ekologii. Nasza misja? Odkrywanie nowych horyzontów zrównoważonego biznesu, sprawne zarządzanie finansami oraz troska o naszą planetę. Dołącz do naszej grupy świadomych biznesmenów, gdzie każdy artykuł to inspiracja do tworzenia zielonej przyszłości.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak zmienić nazwę na Vinted?
Ile czasu na wysyłkę Vinted ma sprzedający?
Sprawdź jak usunąć konto na Vinted

Jesteś zainteresowany reklamą?

Sprawdź jak usunąć konto na Vinted